WARUNKI MIESZKALNE

 

Dom Pomocy Społecznej „SENIOR” położony jest w sąsiedztwie malowniczego parku i rzeki Bug. Miejsce to charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem i piękną naturalną przyrodą. Stwarza to dobre warunki do wypoczynku i regeneracji sił. Posiadamy 201 miejsc na trzech oddziałach . Mieszkańcy mają do dyspozycji 53 pokoje jednoosobowe , 57 pokoi dwuosobowych, 6 pokoi trzyosobowych, 4 pokoje czteroosobowe. Ponadto liczne pomieszczenia ogólnodostępne: świetlice, sale dziennego pobytu, gabinety terapii , kuchenki, kaplicę, jadalnię itp.

WARUNKI PRZYJĘCIA


Aby zamieszkać w Domu Pomocy Społecznej "SENIOR" zainteresowani muszą posiadać decyzję administracyjną o skierowaniu do Domu Pomocy Społecznej "SENIOR". Decyzję taką wydaje gmina odpowiednia do miejsca zamieszkania. W celu uzyskania decyzji o skierowaniu należy złożyć w gminie podanie z prośbą o umieszczenie w domu pomocy społecznej.  W podaniu można opisać swoją sytuację zdrowotną, rodzinną, mieszkaniową. Podanie składa sam zainteresowany, jego rodzina lub opiekun.

Zamieszkując w naszej placówce mieszkaniec ponosi odpłatność za pobyt w wysokości ustalonej w decyzji administracyjnej wydanej przez gminę.


Decyzję ustalającą opłatę za pobyt wydaje gmina odpowiednia do miejsca zamieszkania.
Przyjmujemy osoby na pobyt stały i czasowy (z możliwością opłaty za każdy dzień pobytu).


Miesięczny koszt utrzymania mieszkańca

w Domu Pomocy Społecznej "Senior"

wynosi 5 626,00 zł.

(kwota obowiązująca od dnia 01.02.2024 r.).

Zrealizowano projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Twój pomysł, europejskie pieniądze

szczegóły

- Pomniejszenie czcionki + Powiększenie czcionki Negatywny kontrast Skala szarości Jasne tło Podkreślenie odnośników Resart ustawień